Barion Pixel

Králík Cusal - odstav 25 Kg

Kompletní krmná směs pro králíky v období odstavu.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
335 Kč
Dočasně nedostupné

Hlídat dostupnost produktu

katalogové číslo: KR010
věrnostní body:1
cena bez DPH:291,30 Kč
cena vč. DPH:335 Kč
hmotnost balení: 25 Kg
Cena za 1 Kg: 13,40 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Králík Cusal - Odstav

Kompletní krmná směs pro králíky v období odstavu.

Toto krmivo je s antikokcidikem a acidifikátorem a je určeno pro prvních 15 dnů po odstavu.
  
Antikokcidikum:

působí jako prevence proti kokcidióze, což je nejčastější onemocnění králíků. Jde o chorobu přemnožením prvoků rodu Eimeria. Většina jich parazituje ve střevech a jeden druh v játrech.

Acidifikátor:

tvoří organické kyseliny, které zvýšením kyselosti krmiva omezují výskyt průjmu (u odstavovaných králíčat).

AdiCox:

je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

Složení:

vojtěška- horkovzdušně sušená - granulovaná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, pšeničné otruby, výlisky dřeně ovoce – jablečné, cukrovarské řízky sušené, sláma pšeničná, oves setý, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan sodný, palmový olej ztužený, suchý plod papriky /00932 – DE/, semena hořčice bílé /01532 – EN/

Krmný návod:


určeno pro prvních 15 dnů po odstavu, dávka ad libitum (dle libosti), výhodnější je snížená dávka 80g/ks na den, dostatečný příjem vody.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.

 

Souhlasím
Nastavit