Platby

 


Hotově

 

Zboží zaplatíte hotově nebo nově také platební kartou při převzetí. Tuto volbu můžete zvolit při osobním odběru nebo našem vlastním rozvozu až k Vám domů.


Platební kartou

                   

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu, můžete ji využít k úhradě zboží on-line.Po dokončení objednávky , je třeba zvolit provést platbu, poté budete přesměrováni na platební bránu. Pokud jste ještě platební kartou na internetu neplatili, butede zadávat šesnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC/CVV kód, který najdete na druhé straně karty, je to třímístné číslo.Přenos informací je šifrován a je tedy naprosto bezpečný.


Převodním příkazem

Po dokončení objednávky, Vám budou doručeny na Vaší e-mailovou adresu potřebné údaje k zaplacení objednávky(číslo účtu,variabilní symbol atd.).Po připsání dané částky na náš účet, bude objednávka expedována.


Dobírka

Zboží zaplatíte při převzetí přímo přepravci.V našem případě buď přepravní společnost In Time, Uloženka, DPD nebo Česká pošta.

 


Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.

 

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím