Věrnostní program

 

Členství v programu:

Jelikož si našich zákazníků velice vážíme a chtěli bychom, aby tito zákazníci byli za svou věrnost odměňovány, vytvořili jsme tento program. Do věrnostního programu budete zapojeni automaticky po vytvoření objednávky a následné registraci na našem e-shopu www.krmivoprochovatele.cz . Bez registrace nebude možné čerpat výhody věrnostního programu. Aby jsme mohli účet aktivovat, potřebujeme dle nového nařízení na ochranu osobních údajů souhlas na zpracování Vašich osobních údajů. Tento odkaz na udělení souhlasu naleznete právě v tomto e-mailu. Členství Vás k ničemu nezavazuje. Pro ty, kteří jsou již registrovaní v našem internetovém obchodě, jsou automaticky již zařazeny do věrnostního programu.

Získávání bodů:

Za každý produkt, který v našem internetovém obchodě od 1.1.2021 zakoupíte, získáte určitý počet věrnostních bodů, které budete moci využít k vygenerování slevového kupónu pro Váš nákup na www.krmivoprochovatele.cz .

Další možností, jak věrnostní body získáte, je například Vaše hodnocení spokojenosti nákupu v programu Ověřeno zákazníky na Heurece. (Aby Vám toto hodnocení bylo zasláno, je potřeba, aby jste souhlasili se zasláním tohoto dotazníku.) Za toto hodnocení Vám připíšeme 10 bodů, které Vám budou připsány do 30 dnů od hodnocení.

Celkový počet věrnostních bodů si můžete zkontrolovat po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu v sekci "mé věrnostní body".

Čerpání výhod:

Čerpání věrnostních bodů je naprosto jednoduché. Po otevření sekce "moje slevové kupony", máte k dispozici všechny kupony (vygenerované a přidané provozovatelem nebo vygenerované za nasbírané věrnostní body). Pokud máte nasbírán alespoň 1 věrnostní bod, zobrazí se Vám formulář pro generování slevového kuponu. Poté zvolíte, kolik bodů budete chtít využít a to pomocí posuvníku nebo zadáním počtu bodů do textového pole. Poté uvidíte výši Vaší slevy, případně minimální hodnotu objednávky k uplatnění slevového kupónu a také platnost kupónu. Po kliknutí na tlačítko "vytvořit slevový kupón" se Vám zobrazí okno s informací o vygenerovaném kupónu. Jakmile budete mít tento kupón vygenerovaný, můžete ho uplatnit ve 3. kroku objednávky, kde vložíte kód vygenerovaného kupónu.

Zpětný roční obratový bonus:

Tento bonus Vám bude přidělen dle výše obratu, který jste u nás udělali za minulý rok a bude Vás provázet rokem aktuálním. Výše bonusu se stanovuje od 1 do 5 % slevy na objednané krmivo či zboží. (minimální roční obrat pro dosažení tohoto bonusu je 10000 Kč).


Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.

 

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím