Barion Pixel
Krmivoprochovatele.cz na Firmy.cz

Věrnostní program

 

Členství v programu:

Jelikož si našich zákazníků velice vážíme a chtěli bychom, aby tito zákazníci byli za svou věrnost odměňovány, vytvořili jsme tento program. Do věrnostního programu budete zapojeni automaticky po vytvoření objednávky a následné registraci na našem e-shopu www.krmivoprochovatele.cz . Bez registrace nebude možné čerpat výhody věrnostního programu. Členství Vás k ničemu nezavazuje. Pro ty, kteří jsou již registrovaní v našem internetovém obchodě, jsou automaticky již zařazeny do věrnostního programu.

Získávání bodů:

Za každý produkt, který v našem internetovém obchodě od 1.1.2021 zakoupíte, získáte určitý počet věrnostních bodů, které budete moci využít k vygenerování slevového kupónu pro Váš nákup na www.krmivoprochovatele.cz .

Další možností, jak věrnostní body získáte, je například Vaše hodnocení spokojenosti nákupu v programu Ověřeno zákazníky na Heurece. (Aby Vám toto hodnocení bylo zasláno, je potřeba, aby jste souhlasili se zasláním tohoto dotazníku.) Za toto hodnocení Vám připíšeme 10 bodů, které Vám budou připsány do 30 dnů od hodnocení.

Celkový počet věrnostních bodů si můžete zkontrolovat po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu v sekci "mé věrnostní body".

Čerpání výhod:

Čerpání věrnostních bodů je naprosto jednoduché. Po otevření sekce "moje slevové kupony", máte k dispozici všechny kupony (vygenerované a přidané provozovatelem nebo vygenerované za nasbírané věrnostní body). Pokud máte nasbírán alespoň 1 věrnostní bod, zobrazí se Vám formulář pro generování slevového kuponu. Poté zvolíte, kolik bodů budete chtít využít a to pomocí posuvníku nebo zadáním počtu bodů do textového pole. Poté uvidíte výši Vaší slevy, případně minimální hodnotu objednávky k uplatnění slevového kupónu a také platnost kupónu. Po kliknutí na tlačítko "vytvořit slevový kupón" se Vám zobrazí okno s informací o vygenerovaném kupónu. Jakmile budete mít tento kupón vygenerovaný, můžete ho uplatnit ve 3. kroku objednávky, kde vložíte kód vygenerovaného kupónu.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).