Barion Pixel
Krmivoprochovatele.cz na Firmy.cz
O nás

O nás

24. 01. 2021, 16:18

Vítejte na našich internetových stránkách, které se věnují drobnému chovatelství, produktům s ním spojeným a také obchodu. Na obsahu a produktech denně pracujeme, proto je budeme pravidelně rozšiřovat.

Od roku 2015 jsme začali s drobným chovem hospodářských zvířat, převážně slepic a krůt, který se stále rozrůstá. I když mají velký volný výběh, snažíme se jim dát tu nejlepší péči a samozřejmě i stravu s dostatkem všech potřebných živin a vitamínů ve všech etapách jejich života. Od samého začátku proto řešíme a hledáme kvalitní a vyvážená krmiva, která by splňovala naše nároky, ale také aby byla cenově dostupná.

Tak vznikla i myšlenka podělit se s ostatními chovateli, nabídnout jim naše zkušenosti, krmivo i ostatní příslušenství, bez kterého se správný chovatel neobejde a v neposlední řadě především lidský přístup, který se dnes tak nějak vytrácí. Proto nejsme a ani nechceme být jen tak nějaký prodejce, který prodává krmiva, takových je dnes spousty. Všechno, co děláme, děláme hlavně od srdce a z lásky k přírodě a živým tvorečkům, kteří nám dělají radost.

Do budoucna plánujeme rozšiřování našich nabídek zboží i služeb, a proto budeme rádi za jakýkoliv Váš dotaz, či námět, případně připomínku, co byste uvítali nebo Vám tu chybí a třeba i jen tak.

Za každý Vás námět budeme moc rádi.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).