Barion Pixel
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 4
celkem: 94204

O nás


Vítáme Vás na našich nových stránkách, které se budou věnovat drobnému chovatelství, produktům s nim spojeným a také obchodu. Na obsahu a produktech denně pracujeme, proto jej také budeme pravidelně rozšiřovat.

Před několika lety jsme začali s drobným chovem hospodářských zvířat, převážně slepic a krůt, který se pomalu rozrůstá. I když mají velký volný výběh, stejně se snažíme dát našim zvířátkům tu nejlepší péči a samozřejmě i stravu. Od samého začátku tudíž řešíme a hledáme kvalitní, vyvážená krmiva ve všech etapách života, která by splňovala tyto naše velké nároky, ale také, aby byla cenově dostupná.

A tak vznikla i myšlenka podělit se s ostatními chovateli, nabídnout jim naše zkušenosti, krmivo i ostatní příslušenství bez, kterého se správný chovatel neobejde, ale hlavně také lidský přístup, který se tak nějak dnes vytrácí. Proto nejsme ani nechceme být jen tak nějaký prodejce, který prodává krmiva, takových je dnes spousty. Všechno co děláme, děláme hlavně od srdce a z lásky k přírodě a živým tvorečkům, kteří nám dělají radost.

Do budoucna plánujeme rozšiřování našich nabídek zboží i služeb a proto také budeme rádi za jakýkoli Váš dotaz, či námět, případně připomínku, co by jste uvítali nebo vám tu chybí i třeba jen tak.

Za každý Váš námět budeme moc rádi.

 

 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).