Králík Cusal - alfa Adicox 25 Kg

Kompletní krmivo pro březí a kojící samice králíků s AdiCoxem.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: KR009
cena bez DPH:256,52 Kč
cena vč. DPH:295 Kč
hmotnost balení: 25 Kg
Cena za 1 Kg: 11,80 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

 Králík Cusal - Alfa Adicox

Kompletní krmivo pro březí a kojící samice králíků s AdiCoxem.Jedná se o kompletní krmnou směs pro březí a kojící samice králíků s AdiCoxem.

Obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.  

AdiCox:

je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

Složení:

Pšeničné otruby, vojtěšková moučka, sladový květ, ječmen setý, oves setý, sláma pšeničná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, cukrovarské řízky sušené, sojový loupaný extrahovaný šrot toastovaný, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan sodný, palmový olej ztužený, suchý plod papriky /00932 - DE/, semena hořčice bílé /015332 - EN/

Návod ke krmení:
dle stáří, kondice, gravidity samic králíků, adlibitní příjem vody (tedy podle libosti)

Orientační spotřeba směsi:


mladá samice nezapuštěná  90 g/den.

březí samice 150 -180 g/den.

kojící samice 170 - 200 g/den

mládě 20 - 30 dnů 60 g/den

Strukturagranule
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.

 

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím